google ads

Google Ads

Jako Certyfikowany partner Google, prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google, z której korzysta blisko 97% użytkowników i użytkowniczek w Polsce.

Zdobądź potencjalnych klientów przy użyciu reklam, które bezbłędnie pasują do specyfiki marketingu prowadzonego w Twojej firmie.

Jak kampanie Google Ads pomagają rozwinąć marketing Twojej firmy?

Na naszej drodze spotkaliśmy się z opiniami sugerującymi, że kampanie płatne nie działają. Dlaczego otrzymywane efekty były marne? Przeważnie wynika to z błędnego dopasowania elementów przekazu do etapu lejka marketingowego, w którym się znajdujemy czy też publikowania niewiele znaczących dla odbiorców reklam.

Jak realizujemy kampanie płatne Google Ads?

Tworzone przez Sixteractive kampanie płatne w serwisie Google Ads bazują na danych i są częścią rozbudowanej strategii marketingowej. Takie zabiegi pozwalają nam na kontrolowane prowadzenie skutecznych działań oraz przewidywanie otrzymywanych wyników. 

Zanim wdrożymy reklamy płatne, budujemy plan strategii marketingowej dobrany do potrzeb klientów i możliwości firmy. Opieramy się na przeprowadzonej analizie, dzięki której rozumiemy koncepcję działania, znamy grupę docelową oraz problemy i wyzwania, z jakimi mierzyła się marka. Na tej podstawie jesteśmy w stanie dobrać jak najbardziej adekwatną kampanię. 

Wdrażając strategię promocyjną, początkowo operujemy niskim budżetem, aby z czasem rozbudowywać go wprost proporcjonalnie z otrzymywanymi rezultatami. Sprawdzamy, jakich słów kluczowych używają potencjalni klienci, śledzimy statystyki i dbamy o właściwy przekaz. Stale kontrolujemy efekty, jakie przynoszą nasze działania w celu prowadzenia bieżącej optymalizacji. Nadzorujemy zachodzące zmiany, prowadząc comiesięczne raporty. 

Jeżeli nasze dotychczasowe działania przynoszą rezultaty, włączamy drugi bieg. Wraz ze wzrostem zainteresowania i ruchu na stronie, podnosimy budżet, inwestując w dalsze działania marketingowe. Skalujemy biznes w celu osiągnięcia wcześniej postawionych celów.

Zrealizuj z nami kampanie Google Ads

Chcesz wyróżnić się wśród konkurencji? Potrzebujesz pomocy w usprawnieniu działań marketingowych Twojej firmy?

Podczas bezpłatnej konsultacji przeanalizujemy dotychczasowe działania marketingowe prowadzone w Twojej firmie oraz zaproponujemy w jaki sposób możemy usprawnić jej rozwój. Jeśli nasz pomysł Ci się spodoba oraz zdecydujesz się na współpracę, rozpoczniemy wspólne działania.

Jakie kampanie płatne Google Ads możemy przeprowadzić dla Twojej firmy?

Kampanie w wyszukiwarce (Search)

Kampanie w wyszukiwarce są dobrane tak, aby spełniać potrzeby użytkownika. W sytuacji, gdy szuka on konkretnego produktu, otrzymuje sprecyzowane oferty spełniające kryteria jego wyszukiwania. Unikamy dzięki temu wysypu niepotrzebnych ogłoszeń, zaoszczędzając dla klienta cenny czas. Dobrze prowadzona kampania daje gwarancję wyświetlania się reklamy na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. 

Płacisz jedynie za efekty, czyli interakcje użytkowników z reklamą – kliknięcia, wyświetlenia czy konwersje.

Kampanie produktowe

Reklamy produktowe stanowią jedną z najpopularniejszych form promocji dla sklepów internetowych. Decydując się na taką kampanie, zapewniamy widoczność naszych produktów na samej górze strony. Odbiorca momentalnie zauważa zdjęcie, nazwę oraz cenę produktu, co daje mu pełny zarys oferty bez konieczności odwiedzenia strony sklepu. 

Takie reklamy są zawsze aktualnie, ponieważ Google na bieżąco modernizuje ceny oraz dostępność produktów.

Kampanie wizualne (kampanie Google Display Network – GDN)

Google Display Network to sieć reklamowa Google Ads, która umożliwia wypromowanie marki oraz reprezentowanie reklam w formie graficznej. Kampania ta opiera się głównie na banerach, ukazując się odbiorcom podczas użytkowania serwisów internetowych. GDN to znakomite narzędzie do realizacji celów wizerunkowych, które pozwala na przedstawienie produktu potencjalnym kupującym. Oferujemy zróżnicowane metody kierowania reklam, które przynoszą skuteczne i zwiększone efekty.

Kampanie wideo (kampanie YouTube)

YouTube to druga największa wyszukiwarka w Polsce i na świecie z ogromnym potencjałem często niewykorzystywanym przez reklamodawców. Dzięki temu konkurencja na tej platformie jest stosunkowo nieduża, a co za tym idzie – koszty prowadzenia takiej kampanii również są niższe. 

Efektywność promocji prowadzonych przez platformę YouTube jest bardzo podobna do wydajności reklam TV, jednak angażuje zdecydowanie mniejszy budżet.

Kampanie promujące aplikacje

Te kampanie są bezpośrednio skierowane do posiadaczy aplikacji na iOS lub Androida. Stosujemy odpowiednie technologie, aby dotrzeć z reklamą do odbiorców, którzy będą najbardziej zainteresowani zainstalowaniem jej. W tym celu prowadzimy działania marketingowe na platformie YouTube, wyszukiwarce Google czy Google Play.

Co zyskujesz wdrażając kampanię płatną Google Ads z Sixteractive?

Dynamicznie rozwijasz swoją markę

Potęgujesz liczbę odwiedzin na swojej stronie www, przez co widoczność Twojej marki rośnie.

Rozsądnie zarządzasz budżetem marketingowym

Opłacone reklamy pojawiają się na tych serwisach, które odwiedzają Twoi potencjalni klienci biznesowi.

Stawiasz na mierzalność

Dzięki łatwo dostępnej analityce masz dostęp do wszelkich danych i wskaźników, dzięki czemu w dowolnej chwili możesz monitorować wyniki reklam.

Przyciągasz nowych klientów

Budujesz zasięgi, dzięki którym możesz dotrzeć zarówno do pojedynczych osób, mniejszych firm, jak i rozbudowanych przedsiębiorstw.

Osiągasz cel marketingowy

Zmierzasz do osiągnięcia założonego celu, wykorzystując rozbudowaną platformę Google oraz pomoc specjalistów w dziedzinie marketingu.

Masz pewność, że jesteś w dobrych rękach

Realizujemy Twoją kampanie w oparciu o doświadczenie marketingowe zdobyte podczas wykonywanych zleceń.

Zrealizuj z nami kampanie Google Ads

Chcesz wyróżnić się wśród konkurencji? Potrzebujesz pomocy w usprawnieniu działań marketingowych Twojej firmy?

Podczas bezpłatnej konsultacji przeanalizujemy dotychczasowe działania marketingowe prowadzone w Twojej firmie oraz zaproponujemy w jaki sposób możemy usprawnić jej rozwój. Jeśli nasz pomysł Ci się spodoba oraz zdecydujesz się na współpracę, rozpoczniemy wspólne działania.

Zacznij sprzedawać


Chcesz zacząć prowadzić działania marketingowe lub udoskonalić te, które dotychczas koordynowałeś? Skontaktuj się z nami, a my Ci w tym pomożemy. Nasz przeszkolony na wielu płaszczyznach marketingu zespół zrealizuje Twoje pomysły.

Skorzystaj z naszej krótkiej i bezpłatnej konsultacji już dziś, aby dowiedzieć się, co będzie najlepszych rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Google Ads | Allegro Ads | Obsługa konta Allegro | Audyt i analiza danych | Projektowanie stron i sklepów internetowych

Grafika produktowa | Szkolenia | Consulting | Wizytówka Google | SEO | Copywriting | Identyfikacja wizualna