Poznaj nas i zobacz, jak działamy

Pomagamy organizacjom uzyskać widoczność na rynku, używając sprawdzonych i innowacyjnych metod.

Czym się zajmujemy?

Pomagamy stawiać pierwsze marketingowe kroki. Zbudowaliśmy nasze portfolio usług, biorąc pod uwagę potrzeby Klientów zebrane na podstawie wnikliwych badań i analiz. Oferujemy zarówno tworzenie stron internetowych od podstaw, jak i optymalizację już istniejących. Integrując ze sobą działania na różnych szczeblach realizacji zleceń, dążymy do uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Jesteśmy Twoim partnerem marketingowym. Biorąc pod uwagę bieżące potrzeby klientów, stworzyliśmy rozbudowany wachlarz ofert. Z nami zbudujesz swój marketing od podstaw – zaczynając od projektu lejka sprzedażowego, przez źródła ruchu, dobrze dobrane treści, promocję, kończąc na stworzeniu strony internetowej.

Jak powstało Sixteractive?

Sixteractive bazuje na doświadczeniu wyniesionym z Medintechu – firmy nie związanej z branżą marketingową. Przystępując do działań mających na celu pozycjonowanie naszej działalności, podjęliśmy się licznych współprac, które nie przyniosły zadowalających efektów, co skłoniło nas do spróbowania własnych sił w tym zakresie. Jako agencja marketingowa chcemy jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów na każdym z poszczególnych etapów rozwoju firmy.

Jak działamy?

Działania rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji, podczas której mamy okazję poznać charakter Twojej firmy. Początkowo pytamy o dotychczasowe działania marketingowe, ekstremalne wyzwania oraz obrane cele. Następnie wspólnie z Klientem omawiamy plan działania wraz z zadaniami do wykonania. Rola konsumenta też jest znacząca, dlatego na tym etapie dzielimy zadania pomiędzy Klienta i nas, aby wspólnie budować spójny marketing.

  • Przeprowadzamy bezpłatną konsultację, aby poznać Twoją firmę
  • Pytamy o dotychczasowe działania marketingowe, wyzwania oraz wyznaczone cele
  • Wspólnie z Klientem omawiamy plan działania i przygotowujemy zadania do wykonania
  • Dzielimy zadania pomiędzy Klienta i nas
  • Razem budujemy spójny marketing

Kto pracuje dla Klientów?

Zespół Sixteractive jest starannie dobierany przez rekruterów na etapie rozmów kwalifikacyjnych. Dobieramy odpowiednie osoby na poszczególnych etapach pracy. Nad stworzeniem strony internetowej czuwa developer, UX designer oraz copywriter, natomiast nad reklamami analityk. Szkolimy pracowników tak, aby czuli się pewnie w wielu dziedzinach marketingu, ale w jednej z nich byli prawdziwymi ekspertami. Taki zabieg pozwala każdemu członkowi zespołu na zrozumienie wpływu swoich działań w ogólnej realizacji projektu.

Zacznij sprzedawać!


Zastanawiasz się, jak postawić pierwszy krok w rozległym świecie biznesu, promocji, e-commerce? A może zaczynasz od zera i Twoja strona internetowa jeszcze nie istnieje?

Napisz do nas! Oferujemy darmową konsultację, w trakcie której porozmawiamy o Twoim planie działania, przeanalizujemy bieżący rynek oraz omówimy strategię, która najlepiej wpłynie na rozwój Twojej firmy. Jeżeli koncept Ci się spodoba, z przyjemnością pomożemy w jego realizacji.

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Bezpłatna konsultacja

Członek naszego zespołu przeprowadzi z Tobą mini wywiad, który pozwoli przeanalizować mu Twoje dotychczasowe działania.

Doradztwo techniczne

Kolejnym krokiem jest wnikliwa analiza oraz weryfikacja podjętych do tej pory działań oraz uzbieranie niezbędnych informacji.

Koncepcja działania

Na tym etapie nasz zespół dobiera odpowiednią strategię i układa plan marketingowy na podstawie zebranych informacji.

Twój ruch

Posiadając pełen zakres materiałów, śmiało możesz podjąć poprawną decyzję dla Twojej firmy.

Robert Przybysławski

CEO / Analysis Specialist

Rafał Szkorupa

SEM Specialist

Jakub
Bieniek

New Business Specialist

Olga
Urbańska

Graphic Designer

Marta Angrecka

Copywriter

Marcin Opaliński

Backend Developer

Kajetan Sommer

Frontend Developer

Skontaktuj się z nami!


Chcesz zacząć prowadzić działania marketingowe lub udoskonalić te, które
dotychczas koordynowałeś? Skontaktuj się z nami, a my Ci w tym pomożemy. Nasz przeszkolony na wielu płaszczyznach marketingu zespół zrealizuje Twoje pomysły.

Skorzystaj z naszej krótkiej i bezpłatnej konsultacji już dziś, aby dowiedzieć się, co będzie najlepszych rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Zacznij sprzedawać


Chcesz zacząć prowadzić działania marketingowe lub udoskonalić te, które dotychczas koordynowałeś? Skontaktuj się z nami, a my Ci w tym pomożemy. Nasz przeszkolony na wielu płaszczyznach marketingu zespół zrealizuje Twoje pomysły.

Skorzystaj z naszej krótkiej i bezpłatnej konsultacji już dziś, aby dowiedzieć się, co będzie najlepszych rozwiązaniem dla Twojej firmy.