wizytówka google

Wizytówka Google

Budujemy zaufany profil Twojej firmy w sieci, utrzymujemy kontakt z Klientami, pozyskujemy opinie i poprawiamy widoczność strony.

Wyróżnij się na lokalnych mapach, docierając do użytkowników w Twoim mieście.

Jak posiadanie wizytówki Google Moja Firma wpływa na markę?

Wizytówka Google Moja Firma (GMF) to darmowe narzędzie, które jest połączone z Mapami Google. Decydując się na założenie wizytówki, zapewniamy firmie widoczność na Google Maps, co ma duże znaczenie na lokalnym rynku.

Profil GMF pozwala na pozyskiwanie nowych klientów oraz tworzenie pozytywnego wizerunku działalności w Internecie. Aktywne prowadzenie wizytówki wiążę się z widocznym zwiększeniem ruchu na stronie, bądź sklepie internetowym lub stacjonarnym.

Jak zakładamy wizytówkę Google Moja Firma?

Założenie wizytówki Google wiąże się z pozyskaniem od klienta zbioru podstawowych informacji na temat prowadzonej działalności. Robimy to, przeprowadzając krótki wywiad, aby w pełni skompletować niezbędne dane.

Posługując się zebranymi wiadomościami i zdjęciami, konfigurujemy wizytówkę oraz optymalizujemy ją. Na następnych etapach współpracy, szczególną uwagę zwracamy na uaktualnianie jej oraz uzupełnianie o bieżące informacje.

Wdrażając strategię promocyjną, początkowo operujemy niskim budżetem, aby z czasem rozbudowywać go wprost proporcjonalnie z otrzymywanymi rezultatami. Sprawdzamy, jakich słów kluczowych używają potencjalni klienci, śledzimy statystyki i dbamy o właściwy przekaz. Stale kontrolujemy efekty, jakie przynoszą nasze działania w celu prowadzenia bieżącej optymalizacji. Nadzorujemy zachodzące zmiany, prowadząc comiesięczne raporty. 

Aktywne prowadzenie wizytówki GMF przyniesie najlepsze rezultaty, które będą szybko odczuwalne. Regularność jest w tym przypadku kluczem do sukcesu. Więcej informacji na temat profilu Google Moja Firma znajdziesz tutaj.

Stwórz z nami wizytówkę Twojej firmy

Chcesz postawić pierwszy krok w stronę promocji swojej firmy? Szukasz pomocy w konfiguracji i optymalizacji Twojej wizytówki GMF?

Podczas bezpłatnej konsultacji porozmawiamy o Twoim pomyśle oraz potrzebach Twojej działalności. Przedstawimy naszą ofertę, która może sprostać Twoim wymaganiom. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, przejdziemy do jej realizacji.

Dlaczego warto założyć wizytówkę GMF z Sixteractive?

Wysoko pojawiasz się w wynikach wyszukiwania

Prowadzimy tak działania optymalizacyjne, aby Twoja marka wyświetlała się jako jedna z pierwszych potencjalnych klientom.

Wyróżniasz się na lokalnym rynku

Korzystając z możliwości wizytówki Google, zapewniamy Twojej firmie znaczącą pozycję na mapach.

Kontrolujesz rozwój firmy

Jeżeli zdecydujesz się na dalszą promocję firmy, możesz skorzystać z naszych pozostałych usług.

Stwórz z nami wizytówkę Twojej firmy

Chcesz wyróżnić się wśród konkurencji? Potrzebujesz pomocy w usprawnieniu działań marketingowych Twojej firmy?

Podczas bezpłatnej konsultacji przeanalizujemy dotychczasowe działania marketingowe prowadzone w Twojej firmie oraz zaproponujemy w jaki sposób możemy usprawnić jej rozwój. Jeśli nasz pomysł Ci się spodoba oraz zdecydujesz się na współpracę, rozpoczniemy wspólne działania.

Zacznij sprzedawać


Chcesz zacząć prowadzić działania marketingowe lub udoskonalić te, które dotychczas koordynowałeś? Skontaktuj się z nami, a my Ci w tym pomożemy. Nasz przeszkolony na wielu płaszczyznach marketingu zespół zrealizuje Twoje pomysły.

Skorzystaj z naszej krótkiej i bezpłatnej konsultacji już dziś, aby dowiedzieć się, co będzie najlepszych rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Google Ads | Allegro Ads | Obsługa konta Allegro | Audyt i analiza danych | Projektowanie stron i sklepów internetowych

Grafika produktowa | Szkolenia | Consulting | Wizytówka Google | SEO | Copywriting | Identyfikacja wizualna