Sixteractive jako oficjalny Partner Shoper

Od dawna projektujemy i uruchamiamy sklepy internetowe na platformie Shoper. Od kilku tygodni robimy to jako Oficjalny Partner Shoper! W tym artykule wyjaśniamy, z czym wiąże się nasze członkostwo w programie Resellerskim Shoper i jak skorzystają na tym nasi klienci.

Tworzymy sklepy internetowe i niestandardowe rozwiązania

Można powiedzieć, że Shoper to kompleksowe narzędzie, które pozwala zarządzać wszystkimi aspektami sprzedaży online, począwszy od tworzenia stron dla produktów, przez obsługę zamówień i płatności, aż analizę danych i rozwijanie sprzedaży wielokanałowej. 

A jak na co dzień wygląda nasza praca z narzędziami Shopera?

Jesteśmy oficjalnym Partnerem Shoper

Od dawna korzystamy z możliwości, jakie oferuje Shoper, dostarczając spersonalizowane rozwiązania dla naszych klientów. Doświadczenie w obsłudze platformy pozwoliło nam zgłębić jej tajniki i doskonale poznać jej możliwości. 

W tym roku rozwinęliśmy naszą współpracę z polską platformą e-commerce i dołączyliśmy do grona Resellerów Shoper. To dla nas spory krok naprzód i jednocześnie potwierdzenie naszego doświadczenia oraz zaangażowania w rozwijanie różnorodnych biznesów online. 

Rozpoczęcie naszego partnerstwa zbiega się w czasie z pracami Shopera nad nową, ulepszoną wersją platformy, która oficjalnie ruszy za parę miesięcy. Należymy do grona polskich agencji, które jako pierwsze mają możliwość testowania nadchodzących funkcji wraz z udoskonaloną szatą graficzną. Umożliwiają one m.in. tworzenie bardziej konfigurowalnych sklepów. Zmiany przyniosą też możliwość tworzenia jeszcze bardziej estetycznych wizualnie stron. Czekamy z niecierpliwością na nową wersję platformy, która da nam jeszcze więcej możliwości w budowaniu sklepów internetowych. Na pewno damy znać, kiedy nowość pojawi się na rynku!

Co oznacza nasze partnerstwo?

Oprócz dostępu do testowej wersji nowej platformy, partnerstwo daje nam możliwość stałego rozwoju i podnoszenia naszych kompetencji. Współpracując z Partnerem Shoper zyskujesz najlepsze wsparcie na każdym etapie projektu i jeszcze sprawniejszy kontakt z supportem. Służymy pomocą od koncepcji i projektowania, przez wdrożenie, aż po późniejsze optymalizacje i rozwój sklepu. 

Tworzenie sklepu to jedno. Kluczowe dla dalszego rozwoju biznesu stają się automatyzacje i integracje z nowoczesnymi systemami do zarządzania magazynami i logistyką. Jednym z takich rozwiązań jest Apilo, który ułatwia obsługę zamówień, sprzedaż wielokanałową i obsługę klienta. Zapewniamy pełne wdrożenie i uruchomienie systemu, a także oferujemy indywidualne szkolenia z jego obsługi.  

Nasz zespół ekspertów doskonale zna narzędzia i funkcje oferowane przez Shoper, co pozwala nam tworzyć sklepy internetowe, które nie tylko zachwycają estetyką i funkcjonalnością, ale także generują realne wyniki biznesowe. Teraz, jako oficjalny partner Shoper, mamy jeszcze większe możliwości dostosowywania rozwiązań do indywidualnych potrzeb i celów naszych klientów.

Scroll to Top