Promowanie ofert Allegro Ads

Prowadzenie skutecznych działań marketingowych na Allegro nie należy do najprostszych zadań ze względu na liczną konkurencję. Platforma daje jednak sprzedawcom różne narzędzia, dzięki którym wyróżnienie się wśród pozostałych jest jak najbardziej możliwe. Poniżej znajdziesz dostępne możliwości promowania, które nie tylko wyodrębnią Twoją ofertę, ale przede wszystkim zwiększą zasięgi oraz przyciągną nowych potencjalnych klientów. 

Jakie są opcje promowania ofert i czym się charakteryzują?

  • Wyróżnienie

Dzięki zastosowaniu tej opcji, Twoja oferta będzie wyświetlana przed aukcjami pozostałych sprzedawców, którzy nie zainwestowali w wyróżnienie swojej oferty. Co więcej, Twoje ogłoszenie będzie pojawiać się na liście promowanych ofert na górze strony w danej kategorii oraz w wynikach wyszukiwania. Dodatkowo może być powiązane z produktem, który będzie reprezentować.

  • Wyróżnienie elastyczne

Zasada działania wyróżnienia elastycznego jest podobna do tej od zwykłego. Różnica między nimi polega na tym, że przy korzystaniu z wyróżnienia elastycznego sprzedawca samodzielnie może decydować, jak długo chce promować daną ofertę w ten konkretny sposób. Należność za wyróżnienie standardowe jest naliczana co 10 dni, natomiast za wyróżnienie elastyczne codziennie.

  • Pakiet Promo

Na pakiet promo składa się wyróżnienie, pogrubienie oraz podświetlenie Twojej oferty podczas jej wyświetlania użytkownikom. Dzięki tej opcji, Twoja oferta będzie podświetlona na niebiesko na liście wyników wyszukiwania, tytuł będzie pogrubiony, a wyróżnienie zapewni jej wysoką pozycję wśród konkurencji. Ofertę można również połączyć z produktem, który ma reprezentować.

  • Promowanie na stronie działu

Ta opcja zapewnia wyróżnienie na stronie działu, w którym wystawiasz ofertę. Twoja aukcja znajdzie się w galerii z promowanymi ofertami. Będzie to miniaturowa wersja, która będzie zawierać zdjęcie, tytuł aukcji oraz cenę, dzięki czemu klienci będą skrócony, ale wystarczający opis, aby przyciągnąć ich uwagę. Po kliknięciu w wyświetlaną ofertę, zostaną bezpośrednio przekierowani do ogłoszenia.

Co zyskasz, decydując się na promowanie ofert Allegro z Sixteractive?

Kontrolujesz promocję oraz rozwój marki

Prowadząc kampanie reklamowe, robimy regularne audyty i monitorujemy rezultaty.

Zwiększasz swoją sprzedaż

Dzięki zrównoważonym działaniom marketingowym, stale przyciągasz nowych klientów.

Zbudujesz profesjonalne konto Allegro

Zoptymalizujemy Twoje konto Allegro tak, aby jego dalsza obsługa była dla Ciebie intuicyjna.

Zacznij sprzedawać

  Chcesz zrealizować kampanię Allegro Ads w Twojej firmie? Nie wiesz, jaki rodzaj kampanii najlepiej będzie odpowiadać Twoim wymaganiom?

Podczas bezpłatnej konsultacji wspólnie prześledzimy Twoje dotychczasowe działania marketingowe i przedstawimy kampanię Allegro Ads oraz opcje jej promowania, które mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy. Jeśli pomysł Ci się spodoba i zdecydujesz się podjąć działania w tym kierunku, rozpoczniemy współpracę.