Copywriting

Przygotowujemy teksty w oparciu o staranny dobór słów kluczowych, czytelność, chwytliwość oraz odpowiednie formatowanie.

Przekonaj odbiorców do swojej oferty za pomocą chwytliwego hasła, dobrych opisów i oryginalnego pomysłu.

Czym jest copywriting?

Copywriting to proces pisania tekstów, które docelowo są wykorzystywane w publikacjach, reklamie i szeroko pojętym marketingu. Tworzone treści mają za zadanie dotrzeć do odbiorców i zostać z nimi na dłużej, dlatego ważna jest umiejętność wcielenia się w rolę odbiorcy. Skuteczna reklama opiera się na rzetelnej treści, która jednocześnie musi jakoś przemówić do potencjalnego klienta. 

Oryginalność oraz płynność przekazywanych informacji i zdań również odgrywają tutaj widoczną rolę. Copywriting jest elastyczny. Teksty powinny być dopasowane nie tylko do odbiorców, istotne jest także to, jakimi kanałami będą one przesyłane. Inaczej będzie prezentowała się publikacja pisana do prasy branżowej, a inaczej wpis na stronę internetową czy bloga.

Jak tworzymy treści?

Przygotowując treści dla klientów, dbamy o ich oryginalność, kompletność oraz przystępność. Dopasowujemy język do docelowych odbiorców i robimy dogłębny research, dzięki któremu tworzymy wartościowe materiały. Podczas pracy weryfikujemy również źródła informacji, z których korzystamy, aby nie zaniżać jakości powstających treści. 

Wykonując zlecenie, utrzymujemy kontakt z klientem. Dobra komunikacja umożliwia nam weryfikowanie wątpliwości, szczegółowe omówienie zagadnień lub bieżące nakładanie ewentualnych poprawek. 

Nasi copywriterzy są kreatywni, dzięki czemu łatwo przelewają myśli na papier, bądź klawiaturę. Teksty, jakie wykonujemy są spójne i elastyczne. Cenimy profesjonalizm oraz wywiązywanie się z obowiązków w wyznaczonym czasie, dlatego terminowość nie jest nam obca.

Zbuduj fundament swojej marki

Potrzebujesz pomocy w stworzeniu wartościowych treści dla Twojej firmy? Chcesz otrzymać treści nasycone frazami kluczowymi z płynną treścią oraz łatwością w odbiorze?

Podczas bezpłatnej konsultacji przeanalizujemy sytuację Twojej firmy oraz zaprezentujemy Ci naszą ofertę, która najlepiej będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, przystąpimy do dalszej realizacji. 

Co składa się na udany audyt marketingowy?

Jest kilka cech, których nie może zabraknąć przy rzetelnej analizie danych. Oto one:

Kompletność

Audyt kompleksowy jest najlepszym sposobem na odkrycie nowych możliwości rozwojowych firmy. Dogłębna analiza na każdej płaszczyźnie działalności da nam pełny obraz jej aspektów. Powinna obejmować nie tylko te obszary, w których już dostrzeżono błąd. Dodatkowo, całościowy przegląd może wyróżnić mocne strony firmy, których do tej pory nikt nie dostrzegł.

Regularność i okresowość

Kluczem do jak najlepszej reakcji w sytuacji podbramkowej jest regularne prowadzenie audytów marketingowych. Decydowanie się na nie wyłącznie w sytuacjach kryzysowych nie daje rzeczywistego oglądu sprawy. Prowadzenie systematycznych analiz danych pozwala na przedwczesne wykrycie problemu, dzięki czemu możemy szybciej jemu zapobiec.

Systematyczność

Efektywność i uporządkowanie to fundamentalne elementy udanego audytu marketingowego. Aby upewnić się, że audyt jest kompletny, należy stale uwzględniać każdą płaszczyznę, strategię i działanie w organizacji.

Jakie korzyści da Ci audyt i analiza danych przeprowadzona z Sixteractive?

Budujesz sukces firmy 

Wartościowa treść stanowi element fundamentu budowania Twojej marki.

Spełniamy Twoje oczekiwania

Realizując zamówienie, jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący.

Pracujesz z profesjonalistami

Przygotowując teksty z różnych branży, sięgamy po sprawdzoną wiedzę doświadczonych fachowców.

Zbuduj fundament swojej marki

Potrzebujesz pomocy w stworzeniu wartościowych treści dla Twojej firmy? Chcesz otrzymać treści nasycone frazami kluczowymi z płynną treścią oraz łatwością w odbiorze?

Podczas bezpłatnej konsultacji przeanalizujemy sytuację Twojej firmy oraz zaprezentujemy Ci naszą ofertę, która najlepiej będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, przystąpimy do dalszej realizacji. 

Zacznij sprzedawać


Chcesz zacząć prowadzić działania marketingowe lub udoskonalić te, które dotychczas koordynowałeś? Skontaktuj się z nami, a my Ci w tym pomożemy. Nasz przeszkolony na wielu płaszczyznach marketingu zespół zrealizuje Twoje pomysły.

Skorzystaj z naszej krótkiej i bezpłatnej konsultacji już dziś, aby dowiedzieć się, co będzie najlepszych rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Google Ads | Allegro Ads | Obsługa konta Allegro | Audyt i analiza danych | Projektowanie stron i sklepów internetowych

Grafika produktowa | Szkolenia | Consulting | Wizytówka Google | SEO | Copywriting | Identyfikacja wizualna